Tactical Headquarters Empire


Join the forum, it's quick and easy

Tactical Headquarters Empire
Tactical Headquarters Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci

2 posters

Go down

Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci Empty Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci

Postaj  TravianGaMeR pon pro 21, 2009 3:05 pm

Bok dečki ja sam iz Traviana u s1 i želio bih se učlaniti u vaš savez...evo vam kandidatura:

1.Kao prvo želim u vaš savez THE zato što ste jako dobri i prvi ste u rankovima...znam znam to ne vrijedi al opet sam napiso...i drugo zato što mislim da bi vam ja mogao pomoći u savezu i biti koristan zato što sam već par puta igrao Travian s mnooogo acounta...

2.Ja mislim da sam baš ja ta osoba koja treba ući u savez zato što sam već par puta igrao Travian i jako sam dobar u tome (Za sada sam prije par dana ušao u ovaj server pa se još nisam dovoljno razvio ali kada budem razvijen onda ću moći više pomoći savezu nego sada...naravno ako me pustite u savez Very Happy )

3.Trenutno nisam u nikakvom savezu zato što sam nov u ovom serveru...zapamtite u ovom serveru (ne da sam nov u travianu)... sunny

4.Nemam nikakvu vezu s ovim savezom... Sad

5.Bitno je to da ja nisam nitko i ništa nego da sam i ja igrać Traviana pa vas molim za ulaznicu u ovaj savez THE.Također slušat ću sve vaše naredbe i ostalo...travian igram često skoro da sam stalno na njemu..
usput moji podatci:
Nickname: TravianGaMeR
Password: ******** hehe Cool Mala šala
Server: s1
rang: 5337. za sada
Grad: TheEarth (imam sve potrebno za primanje pozivnica)

to je to ako trebate još kakve podatke pošaljite mi poruku Smile

by TravianGaMeR

TravianGaMeR

Broj postova : 2
Join date : 21.12.2009

[Vrh] Go down

Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci Empty Re: Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci

Postaj  Duracell sri pro 23, 2009 11:59 pm

Žao mi je gameru, krive koordinate...
Duracell
Duracell

Broj postova : 183
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci Empty Re: Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci

Postaj  TravianGaMeR pet pro 25, 2009 8:26 pm

Duracell je napisao/la:Žao mi je gameru, krive koordinate...
Nema veze...pozdrav od mene...bok Smile

TravianGaMeR

Broj postova : 2
Join date : 21.12.2009

[Vrh] Go down

Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci Empty Re: Ulazak u savez [Plzz pustite me u vaš savez] Nick i podatci u poruci

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.