Tactical Headquarters Empire


Join the forum, it's quick and easy

Tactical Headquarters Empire
Tactical Headquarters Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijava za ulazak u savez

2 posters

Go down

Prijava za ulazak u savez Empty Prijava za ulazak u savez

Postaj  nobody ned sij 10, 2010 3:51 pm

Bok!

Moj nick u igri: NoBody

1. Iskreno kazano svi oko mojih sela su iz THE saveza i boriti se sam protiv njih nema smisla, jer sam protiv njih nemogu ništa. Čuo i čitao sam da je savez organiziran kako treba i da je disciplina na največjoj razini
2. Mislim, da mogu puno toga donjet THE savezu i još ojačat poziciju na ovim koordinatama
3. Vjerovao sam krivim ljudima, ti ljudi se sad odselili na druge koordinate a ja ostao sam na ovima di sam a okolo mene sami THE igrači, zato mi ne preostane drugog da napišem molbu za ulazak u savez.
4. Nemam nikakvih veza
5. Ovaj server počeo igrat od samog otvaranja, preko nekih veza sam ušao u Matrix i Ofah savez, al se ljudi koji su imali sela kraj mene prestali tu razvijat i ošli na druge koordinate. Ovim potezima tih igrača osjetio sam se izdajom i tako sam izašao iz saveza.Umjesto da bi ostali tu i borili se kako treba oni su utekli i tako sam ostao sam :S Do prije tjedana dana igrao sam deff, ali sad sam počeo igrat off.

Nadam se da ćete me primit i da čemo dobro surađivat!

pozz

nobody

Broj postova : 1
Join date : 10.01.2010

[Vrh] Go down

Prijava za ulazak u savez Empty Re: Prijava za ulazak u savez

Postaj  Duracell pon sij 11, 2010 4:41 pm

Žao mi je, moram te odbiti. Lijepi pozdrav i sretno u igri!
Duracell
Duracell

Broj postova : 183
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.