Tactical Headquarters Empire


Join the forum, it's quick and easy

Tactical Headquarters Empire
Tactical Headquarters Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako kandidatura treba izgledati

+10
zvjor
maliluka
Darth Futile
klamar
Bismarck
r2d2
Oramus
Nixon
Duracell
Argonath
14 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  zvjor sri pro 02, 2009 11:20 pm

U THE savez zelim da udzem jer mislim da je dobar savez a i svi ste na koo. + - na kojim sam i ja i mislim da mogu da pomognem savezu jer imam iskustvo u travijanu.
Igrao sam na s4 i pobedio je moj savez HARD ako iko od vas je igrao na tom serveru onda zna ko je HARD a igrao sam pod nikom ''dr trax'' i vise zelim da igram ofanzivno
Na ovajk sam se server uklucio puno kasnije neko vecina vas ali ako udzem u ovaj savez mogu da napredujem.
Nick mi je zvjor pleme gali i to je to u kratkim crtama.Nadam se na pozitivan odgovor.Puno pozdrava i hfala unapred
E i da nezaboravim preporucio me Sijuks

zvjor

Broj postova : 4
Join date : 28.11.2009

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  Duracell čet pro 03, 2009 2:01 pm

zvjor, javi se igraču patriot, on će te uputiti kamo dalje. čestitam!

Duracell
Duracell
Duracell

Broj postova : 183
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  esadupos pon sij 04, 2010 7:10 pm

pozdrav
lani san bio dio THE koalicije tako da isto želim i ove godine.
unutar koalicije iman prijatelje iz rl i iz tog razloga igran ovu igru i ne pada mi napamet ulaziti u neki drugi savez upravo zbog njih.
igran u dogovoru sa igračem herr pizdek i zbog naše usklađenosti u akcijama smatran da san pravi kandidat za savez.
eto hvala i lp

esadupos

Broj postova : 1
Join date : 04.01.2010

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  Duracell čet sij 07, 2010 1:53 pm

esadupos, javi se ingame porukom na acc Durex Duracell. Lijepi pozdrav!
Duracell
Duracell

Broj postova : 183
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  Rickybalboa pon sij 18, 2010 1:10 pm

-Zato jer ste ozbiljan ,iskusan,odlučan i složan savez koji su skupa nepobjedivi.

-Trenutno sam na -/+ koordinatama ,ali ubrzo dolazi novo naselje negdje kod vas Very Happy

-Nisam profesionalac,ali pomažem mnogo.

-Trenutno nisam u savezu.

-Nemam vezu.

-Gratis (hehe):

-Moj davni savez na s1ratovao je s 1.Bojnom-tm,dugo smo se držali ali oni su završili.
-Igram i hrx,moj nick tamo je PercyKnight.Ovdje na hr1 je Rickybalboa.

Rickybalboa

Broj postova : 2
Join date : 18.01.2010

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  alf sri oľu 17, 2010 8:20 pm

Zašto u savez??
Smatram da ste ozbiljan i organiziran savez što se vidi po napredovanju, u igri sam nekih 7 mjeseci,koordinate su mi
74 -182 i 75 -181, imao sam i treće naselje od kud sam počeo igrati ali je skršeno, bio sam u savezu MAV nakon toga sam dobio poziv za D&Gw, sad sam ponovo u MAV jer nisam dobio pozivnicu za THEw. Aktivan sam i timski igrač.

pozdrav

alf

Broj postova : 2
Join date : 17.03.2010

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  alf sub oľu 20, 2010 4:37 pm

šta nikakvog odgovora Rolling Eyes

alf

Broj postova : 2
Join date : 17.03.2010

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty ulaz u savez

Postaj  farx12 pet lip 04, 2010 9:08 am

1. Zašto želiš baš u THE (odgovori tipa zato jer ste super i slično se ne uvažavaju)

2. Zašto misliš da si baš ti osoba koju trebamo u savezu?

3. Zašto napuštaš sadašnji savez?

4. Ako imaš kakvu vezu u savezu neka se veza javi, možda netko zaveže.

5.Sve što smatraš da je bitno i što bi moglo biti plus, npr :

podaci o meni
ime: farx12 (isto kao i na forumu)
pleme:rimljani
stanovništvo: 832
naselja: 2(alagaesia, 78/-132 i du veldenvarden, 79/-139


1. želim u savez jer ste u top 20, dobro organizirani i jer želim da me prestanete napadati.

2. to mislim zato jer sam spreman sudjelovati u deff i off akcijama te pushu i mogu biti aktivan.

3. napuštam ovaj savez jer nas je malo i zbog toga jer nismo organizirani. (prije je bilo bolje, al su vođe izbrisale acc)

4. veze?: ttc, prije je bio samnom u istom savezu, RIM, možda se sječa, i ant1112 susjed šaljem mu hranu ponekad.

5. ovo mi je prvi server, igram oko 8 mjeseci, počeo sam na hrx odmah isti dan kad je otvoren kao deffer(gal)
napravio sam vojsku da sam igraču njupi uspio ubiti 149 teutonskih i 13 kata (u jednom napadu) a igraču hogar 66 tetonskih. (također u jednom napadu)
imam u kovačnici i oružarnici neđto malo razvijeno za sve vojnike (razina 4) al nemam radionicu(smatram da mi nije potrebna)
to je to
pozdrav, farx12!

farx12

Broj postova : 1
Join date : 04.06.2010

[Vrh] Go down

Kako kandidatura treba izgledati - Page 5 Empty Re: Kako kandidatura treba izgledati

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.