Tactical Headquarters Empire


Join the forum, it's quick and easy

Tactical Headquarters Empire
Tactical Headquarters Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulazak u savez

2 posters

Go down

Ulazak u savez Empty Ulazak u savez

Postaj  Blackdragon sub stu 28, 2009 8:32 pm

Pozdrav! Evo, prijavljujem se za ulazak u savez! Sve točke su popunjene ovdje ispod:

1. U savez želim primarno zbog toga što su dva člana saveza Oluja prešli kod vas s kojima sam u dobrim odnosima. LIVE TOGETHER, DIE ALONE! O vašem savezu ne znam da li je dobar ili loš, i mislim da i ne mogu znati, ako nisam u njemu, tako da o vama nemam nikakvo pozitivno niti negativno mišljenje.

2. Nadam se da neki od vaših članova neće ovo shvatiti na krivi način, no razvijam se brže od nekih, koji su imali populacije skoro kao i sada kad sam tek kreirao account. + što me dosada nitko nije opljačkao niti za jedan resurs...svjedoci su mi Lepeza i II CRNI II. A i neki su iz vašeg saveza već napadali moje naselje, te mogu i sami znati...

3. Nisam trenutno u savezu, a Oluja je pri raspadu otkad su II CRNI II i Lepeza napustili savez, stoga nije bilo razloga da ostanem u njemu.

4. Ajmo reć da su mi veze Lepeza i II CRNI II...

5.Sve što smatraš da je bitno i što bi moglo biti plus, npr :

*Samo dok spavam i dok sam na kavi, nisam na Travianu. Sva sreća šta sam student Informatike, pa sam i na faksu blizu računala.

* to much to count this one...

* ne sjećam se svojih rangova, nisu baš bili briljantni jer sam rijetko koji server počeo igrati od početka, no bio sam nekoliko puta među prvih 500.

*moj nick je bio ... iskreno se ne sjećam nikova, mislim da sam isto bio Blackdragon... nickove inače izmišljam pet minuta, googlajući slike

* igram svrsishodno... Twisted Evil

Blackdragon

Broj postova : 1
Join date : 28.11.2009

[Vrh] Go down

Ulazak u savez Empty Re: Ulazak u savez

Postaj  Duracell uto pro 01, 2009 9:04 pm

Pozz black, oprosti molim te na kasnom odgovoru...
Možemo se dalje tipkati igmom, javi se na nick Durex Duracell. Lijepi pozdrav!
Duracell
Duracell

Broj postova : 183
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.